|
КАБ София-град, Ландшафтни архитекти, връчи отличия на дипломанти от випуск 2026 на Лесотехнически Университет. Церемонията по дипломиране на абсолвентите се проведе на 19 май 2026.
КАБ София-град, бе представлявана от доц. д-р ланд.арх. Веселин Рангелов – зам.-председател на Съвета на Колегията и ланд.арх. Десислав Евлогиев – председател на Колегия „Ж“ – Ландшафтни архитекти към Съвета на Колегията, които отправиха изявления към дипломантите. Ланд.арх. Евлогиев връчи награди и 3 отличителни грамоти.
Наградени бяха:
ланд.арх. Ивана Валериева Коларова,
Дипломен проект: "Резиденция за възрастни хора „Belchin village“, с. Белчин"
ланд.арх. Симона Пламенова Борисова,
Дипломен проект: "Реконструкция на парк „Бедечка“, гр. Стара Загора"
ланд.арх. Мерлин Нихат Неждет,
Дипломен проект: „Екопарк „Потопената църква“, с. Виден, общ. Павел Баня“
|