|
Уважаеми колеги,
Препращаме Ви публична информация във връзка нова организация на приемното време в Направление „Градско планиране и развитие“, която ще позволи от 14 май 2026 г. гражданите и професионалната общност да имат възможност за среща директно с експертите, които обработват техните преписки.
С новата организация се предоставя възможност за среща с конкретния експерт, на когото е разпределена съответната преписка.
Наред с това Направление „Градско планиране и развитие“ въвежда и възможност за електронно проследяване на административните преписки чрез своя електронен портал. Това ще позволи при необходимост гражданите и проектантите да си записват час за среща именно с експерта, който обработва техния случай.
Срещите със служителите ще се провеждат всеки четвъртък от 13:00 до 17:00 часа.
Записването на час ще се извършва чрез електронния портал на Направлението.
Пълният текст на новината тук: https://nag.sofia.bg/Pages/SinglePublication/tUzQrc-ALc4%3d
Може да се запознаете и със Заповед № САГ26-РД56-13/05.05.2026 на заместник-кмета на Столична община - относно приемно време: условия и график, тук: https://nag.sofia.bg/FileBrowser/File?path=esoft.portal%2FUKAZANIA%2FSAG26-RD56-13.pdf
|